הדרכות לפרטיים

ברוכים הבאים להדרכות אישיות שלנו על פלטפורמת השופיפי – כמה שעות ניתן לקבל הדרכה אישית ולהבין את כל המערכת. אם יש לכם אתר איקומרס, זה המקום המושלם להתחיל את המסע שלך לעולם האיקומרס המתקדם והנוח ביותר! עם המדריכים המקיפים שלנו, תוכל להתרגל בצורה מהירה ויעילה ולהפוך למומחה.

מה לצפות מההדרכות שלנו?

  1. ניווט פשוט וידידותי: נכנסת לפעם הראשונה לעולם השופיפי? אל דאגה! המדריכים שלנו יובילו אותך צעד-צעד דרך הממחישה כל פעולה, כדי שלא תאבדו כלל בתוך הפלטפורמה.

  2. פרקטיקה בזמן אמת: תרגולים יחד על המערכת בלייב, הסבר מפורט על כל הקטגוריות, דפים פנימים, עיצוב עמודי מוצר ועמוד הבית ועוד.

  3. סודות ההנחות והמבצעים: למה לשלם יותר כשאפשר לשלם פחות? נחשף את כל סודות ההנחות והמבצעים המיוחדים שלנו, כדי שלא יחמיץ אף אחד על עצמו את העסקאות הטובות ביותר.

  4. שימוש יעיל בכלי חיפוש: כיצד להקים קטגוריות ומוצרים. נסביר כיצד להשתמש בכלי החיפוש והמסננים כדי להבין במהירות את הפלטפורמה.

היה מוכן/ה להתחיל?

הצטרף/י אלינו להדרכות אישיות בפלטפורמה הטובה בעולם. תוך מספר שעות תוכלו לנהל את האתר שלכם בצורה מקצועית ומדוייקת יותר עם צוות מומחה בתחום למעלה מעשור. אל תשכח/י להשאיר פרטים או להתקשר אלינו עכשיו: 054-7186770


יצירת קשר

כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

Contact Us

?Any Help

X

להשארת פרטים

X