אודות

קיים מבחר רחב של חברות קטנות וגדולות היוצרות אתרי מסחר אלקטרוני ואתרי קידום מכירות. רובם מציעים מגוון שירותים, וחשוב לציין שרבים מהם מצטיינים בתחומם. השאלה שנשאלת לא פעם היא איך בוחרים נכון.מדוע לבחור בנו? אני מאמינה שאין תחליף לניסיון. היה לנו אחד מאתרי המסחר האלקטרוני הראשונים בתחום האופנה בישראל בשנת 2010. אז היינו חלוצים בקונספט של מכירות מקוונות, השקענו את הכסף שלנו והתחלנו למכור.

השוק המקוון היה ביצת זהב במשך שנים. ב-2017 הוא נמכר לחברה בינלאומית. במשך שבע שנים העסיקנו מתכנתים, יועצים חיצוניים, למדנו קידוד, עיצוב גרפי, צילום ועוד. אני בטוח שנוכל לבנות את המותג הדיגיטלי שלך בעולם המסחר האלקטרוני בצורה המקצועית, האפקטיבית ואפילו המהנה ביותר, בדיוק וללא טעויות, יד ביד. כולם במשרד שלנו הם אנשי מקצוע ותיקים, ואני בעצמי בעל תואר בשיווק. המתכנתים שלנו בקיאים בכל הפלטפורמות בתחום, המעצב הגרפי שלנו בעל ניסיון של למעלה מעשור וניהל חברת פרסום. יש לנו המלצות לצלמי מוצרים (רקע לבן) ולצלמי לייף סטייל, קידום אתרים בכל הרשתות החברתיות ועוד. כמו כן, יש לנו קשר הדוק עם חברות עיבוד כרטיסי אשראי בישראל עד לגובה העמלות והעלויות, תנאי האתר וכל האתרים המוצגים בעמוד האתר מהווים רק 1% מהאתרים שבנינו ב- בתחום בארץ ובעולם.

אנחנו כאן כדי ליצור אתר מסחר אלקטרוני או קידום מכירות שיהווה את ביצת הזהב שלך. וחשוב להזכיר שזמן זה כסף, ואנחנו מצטיינים בו! אם יש לכם את כל החומרים נוכל להקים אתר בפחות מ-10 ימים!!! אתר תדמית מדויק עם תבנית ייחודית, תוכן איכותי וקל למכירה, המלצה לצלם מקצועי ליום צילומים ברמה הגבוהה ביותר, שפה מדויקת ואחידה, כולל כל החיבורים לרשתות החברתיות, מכירת אינסטגרם, והכי חשוב, הכשרה מקיפה לתחזוקת אתרים, זה אנחנו.

תודה!
Yayu מסחר אלקטרוני

יצירת קשר

כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

Contact Us

?Any Help

X

להשארת פרטים

X